Ємності для соляної кислотиУ нас можна замовити резервуар для соляної кислоти (HCl) об'ємом від 500 л до 50 куб. м. Інші назви - хлоридна кислота, хлороводнева кислота, hydrochloric acid.

В залежності від концентрації, температури, місця встановлення та інших факторів, ємність чи бак для соляної кислоти може виготовлятися з наступних матеріалів: поліпропілен, поліетилен, ПВХ (полівініхлорид), PVDF чи E-CTFE.

Для розрахунку ємності для соляної кислоти нам потрібні наступні дані:

  • концентрація;
  • температура;
  • умови експлуатації та місце установки.

Комплектація і виконання

Фото спіральновитих поліетиленових резервуарів перед відватаженям.
Поліетиленові резервуари
для HCl по 20 куб. м
При погодженні з замовником, ємність для соляної кислоти може комплектуватися люками, штуцерами (патрубками), рівнемірами, фітингами і запірною арматурою.

Ємність для HCl може постачатися готовою до монтажу чи збиратися на об'єкті замовника, якщо є така необхідність.

Розрахунок конструкції та виготовлення відбуваються у відповідності до європейських норм і стандартів: DVS 2205 / EN 12573 "Зварні статичні безнапірні ємності з термопластів". На підприємстві прийняті та затверджені технічні умови та внутрішні стандарти, суворе дотримання яких дозволяє нам бути впевненими у високій якості нашої продукції.

При проектуванні ми беремо до уваги такі параметри: місце установки ємності, об'єм, робочу температуру, концентрацію, наявність люків і т.д. Всі параметри вносяться до спеціалізованого програмного комплексу, який проводить розрахунки конструкції майбутнього баку на основі стандартів та з урахуванням усіх параметрів роботи та видає необхідні товщини стінок, дна і кришки після чого ми готуємо робоче креслення для узгодження з замовником.

Поліетиленова ємність
Приклад типової ємності
Кожна ємність нашого виробництва супроводжується паспортом виробу встановленого зразка з сертифікатом на матеріал, кресленням та інструкцією з експлуатації. На корпусі резервуару присутній шильд з основною інформацією про обладнання.

Переваги пластикових ємностей для соляної кислоти:

  • Тривалий термін експлуатації за умови правильно підібраного матеріалу та якісного виготовлення.
  • Висока хімічна стійкість матеріалу.
  • Відсуність експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби.
  • Мінімальні терміни виробництва.
  • Можливість проведення монтажу на місці встановлення.
  • Екологічна і фізіологічна безпечність матеріалу.
  • Дешевші за аналоги з нержавіючої сталі.

При виготовленні резервуарів, баків і ємностей для зберігання соляної кислоти наша компанія використовує пластик від провідних європейських і вітчизняних постачальників. З окремими європейськими виробниками у Профіпласта укладені прямі договори на поставку продукції, що дозволяє нам здійснювати гнучку цінову політику на готові вироби.


Купити бак для соляної кислоти або задати питання