Ємності для сірчаної (сульфатної) кислотиВиготовляємо на замовлення пластикові ємності для сірчаної кислоти (H2SO4) об'ємом від 500 л до 30 куб. м. Інші назви - сульфатна кислота, дигідрогенсульфат, Sulfuric acid.

Фото виготовленої нами поліпропіленової ємності для сірчаної кислоти
Поліпропіленова ємність
для сірчаної кислоти
В залежності від концентрації, температури, місця встановлення та інших факторів, ємність чи бак для сірчаної кислоти може виготовлятися з наступних матеріалів: поліпропілен, поліетилен, ПВХ (полівініхлорид), PVDF чи E-CTFE.

Для розрахунку конструкції і вартості баку для H2SO4 нам необхідні такі дані:

  • точна концентрація.
  • робоча температура зберігання кислоти.
  • місце установки бака.

Комплектація і виконання

Пластикова ємність для кислоти може виготовлятися двостінною (двохкорпусною), з піддоном для захисту від аварійної розгерметизації або у звичайному варіанті.
При погодженні з замовником, ємність для сірчаної кислоти може комплектуватися люками, штуцерами (патрубками), рівнемірами, фітингами і запірною арматурою.

Ємність для H2SO4 може постачатися готовою або збиратися на об'єкті замовника з заготовок, при необхідності.

Конструкційні особливості майбутньої ємності розраховуються на основі європейських норм і стандартів: DVS 2205 / EN 12573 "Зварні статичні безнапірні ємності з термопластів". На підприємстві прийняті та затверджені технічні умови та внутрішні стандарти, суворе дотримання яких дозволяє нам бути впевненими у високій якості готової продукції. На всі матеріали які ми використовуємо у нас є відповідні сертифікати, які підтверджують якість матеріалів та їх безпечність.

При проектуванні кожної ємності чи резервуару нами беруться до уваги наступні параметри: місце установки (вулиця чи приміщення), об'єм, робоча температура середовища, концентрація, наявність люків і патрубків у корпусі та кришці ємності і т.д. Товщини стінок, дна і кришки ми визначаємо завдяки спеціалізованому програмному комплесу, що гарантує відсутність помилки у розрахунках та високу надійність готового виробу.

Фото поліетиленової ємності для зберігання сульфатної кислоти.
РЕ ємність 10 куб. м для H2SO4
На кожен виріб оформляється паспорт встановленого зразка з сертифікатом на матеріали, кресленням та інструкцією з експлуатації.

Переваги пластикових ємностей для зберігання сірчаної кислоти від Профіпласта:

  • Тривалий термін експлуатації.
  • Висока хімічна стійкість матеріалів.
  • Відсуність експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби.
  • Мінімальні терміни виробництва.
  • Можливість монтажу на об'єкті замовника.
  • Екологічна і фізіологічна безпечність матеріалів.
  • Дешевші за аналоги з нержавіючої сталі.

Для виготовлення ємностей, баків, резервуарів і бочок для зберігання сірчаної кислоти ми використовуємо конструкційні пластики від провідних європейських і вітчизняних постачальників.

Купити пластикову ємність або отримати консультацію