Прямокутна пластикова ємністьВиготовляємо на замовлення прямокутні пластикові ємності з поліпропілену та поліетилену.

Перевагою прямокутних ємностей у порівнянні з циліндричними є можливість їх розміщення з максимально ефективним використанням доступного простору, у тому числі в кутах приміщень.

Фото поліетиленової прямокутної ємності при відвантаженні з нашого виробництва.
Прямокутна поліетиленова КНС
Ємність може постачатися повністю готовою до встановлення або монтуватися нашими спеціалістами по місцю.

Пластикова прямокутна ємність може виготовлятися нами будь-яких габаритів і об'ємів. Більшість таких баків має каркас виготовлений з металу (профіль, швелер, кутик) або того ж матеріалу що і основна ємність. При використанні металу, він обов'язково грунтується і фарбується хімічно стійкою фарбою, а при особливих вимогах металевий каркає ємності повністю приховується від впливу зовнішнього середовища футеруванням матеріалом ємності (нижнє фото).

Типові етапи співпраці: звернення замовника - обговорення і уточнення інформації у замовника - технічний розрахунок і прорахунок вартості - розробка і погодження креслення - заключення договору - виготовлення - відвантаження - гарантійне і після гарантійне обслуговування. Зазвичай, виготовлення прямокутних ємностей займає більше часу ніж циліндричних але наші спеціалісти завжди наперед погоджують терміни поставки, які б задовольнили замовника, а нам дозволили вчасно і якісно виготовити обладнання.

Фото іншої поліетиленової прямокутної ємності при відвантаженні з нашого виробництва.
Поліетиленова ємність

Розрахунок конструкції здійснюється за допомогою програмного комплекту Tank Designer у відповідності до європейських стандартів. Кожна ємність є індивідуальним проектом виготовленим на замовлення.

Кожна ємність супроводжується повним комплектом супровідних документів: паспорт, інструкція з експлуатації, креслення, сертифікати на використані матеріали. Кожен виріб має власне маркування на корпусі встановленого зразка з зазначенням назви, заводського номеру, дати виробництва.

Консультація або замовлення