Пожежні резервуари

Пожежні резервуари  призначені для зберігання пожежного запасу води. 

Ємність (пожежний резервуар), яку вироблено з пластику (поліетилену) – кращий варіант для збереження води, призначення якої – приборкання осередків вогнища. Резервуари величезних розмірів потрібні на таких об’єктах, ризик пожежі в яких особливо великий: біля АЗК, підприємств, сільськогосподарські угіддя, біля приватних будинків, розташованих удалині від міста. У порівнянні з ємкістю з металу чи залізобетону, пожежні резервуари з полімерів набагато вигідніші у використанні.

Пожежний резервуар. Схема
монтаж пожежного резервуару

Пожежний резервуар являє собою полу герметичну ємність з поліетилену чи поліпропілену. Товщина стінки пожежного резервуару проектується залежно від об’єму. За необхідності, ємності можуть бути споряджені насосним обладнанням.

Пожежна ємність для води з поліетилену не підвладна корозії, герметична, витримує достатньо велике навантаження ґрунту, завдяки чому експлуатаційний строк набагато вищий за металеві чи залізобетонні аналоги. Конструкція пожежного резервуару легка, що спрощує її монтаж. Технології компанії Профіпласт дозволяють виготовлення пожежних резервуарів  круглих,  овальних, прямокутних та складних форм, виконаних горизонтально чи вертикально.

Резервуари об’ємом 5-60 м куб виготовляються в наземному, підземному та пів заглибленому виконання.
Пожежні резервуари для води, розміщені на достатньо високих відмітках місцевості, можуть послужити напірними (активними) резервуарами, аналогічними за призначенням водонапірним баштам.  Ємкість комплектується люком обслуговування, який можна використовувати для наповнення водою та відбору її для пожежогасіння.

Для розрахунку вартості виробу пропонуємо Вам заповнити опитувального листа та направити на нашу електронну адресу profiplast@ukr.net

[bws_related_posts]