Поліпропіленові ємностіВиготовляємо поліпропіленові ємності об'ємом від 500 л до 100 м3.

Профіпласт - єдина компанія в Україні, яка має можливість виготовляти пластикові ємності сучасним методом безшовної спіральновитої екструзії. Такий спосіб виготовлення дозволяє отримувати самонесучі ємності з товщиною стінки до 100 мм, що дозволяє нам виготовляти у тому числі і поліпропіленові резервуари вказаних об'ємів як для води, так і для зберігання рідин з більшою густиною.

Основні сфери застосування ємностей з поліпропілену:

Конструкція і комплектація

Пластикова поліпропіленова ємність може комплектуватися люками, штуцерами (патрубками), рівнемірами, фітингами, запірною арматурою і поліпропіленовою мішалкою.

Спіральновита поліпропіленова ємність
Спіральновита поліпропіленова
ємність
Поліпропіленова ємність може бути вертикальною циліндричною, горизонтальною цилідричною чи прямокутною.
Є можливість замовити ємність з похилим чи конусним дном (для повного зливу), самонесучу або на металевій опорі. Ємність може постачатися готовою чи монтуватися нашими спеціалістами на об'єкті замовника при неможливості занесення цільного виробу на місце встановлення.

Розрахунок конструкції та виготовлення відбуваються у відповідності до європейських норм і стандартів: EN 12573 "Зварні статичні безнапірні ємності з термопластів". На підприємстві прийняті та затверджені технічні умови та внутрішні стандарти роботи, суворе дотримання яких дозволяє нам бути впевненими у високій якості готової продукції. Кожна поліпропіленова ємність проходить декілька стадій: від початкового збору інформації і обговорення з замовником його потреби, проведення технічного розрахунку конструкції, оформлення і затвердження робочого креслення та виготовлення. При розрахунку конструкційних особливостей ми беремо до уваги такі параметри: місце установки ємності, габарити, об'єм, робочу температуру, ступінь агресивності робочого середовища, наявність люків і т.д. Всі параметри вносяться до спеціалізованого програмного комплексу, який після прорахунку показує необхідні товщини стінок, дна і кришки. Такий детальний прорахунок дає гарантію, що поліпропіленова ємність прослужить встановлений термін.

Поліпропіленова ємність
Поліпропіленова ємність з листа
На кожну поліпропіленову ємність ми складаємо паспорт виробу з сертифікатом на матеріал, кресленням та інструкцією з експлуатації. На корпусі знаходиться шильд з інформацією про виробника, назвою, заводським номером та датою виробництва.

Переваги ємностей з поліпропілену нашого виробництва:

  • Довговічність - термін служби понад 50 років.
  • Висока хімічна стійкість.
  • Мала питома вага виробу (густина поліпропілену у 8,5 разів менша ніж у сталі).
  • Відсутність експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби.
  • Мінімальні терміни виробництва.
  • Можливість монтажу на місці.
  • Екологічна і фізіологічна безпечність матеріалу.
  • Дешевші за аналоги з нерж. сталі.

Для досягнення наведених вище показників, пластикова ємність з поліпропілену має бути виготовлена з якісних матеріалів. Тому наша компанія використовує поліпропілен від провідних європейських і вітчизняних постачальників: AGRU (Австрія), Simona (Німеччина), Isokon (Словенія) та Промдизайн (Україна). З окремими європейськими виробниками у Профіпласта укладені прямі договори на поставку продукції, що дозволяє наш здійснювати гнучку цінову політику на готові вироби.


Консультація або замовлення