Відвантажена чергова партія резервуарів спроектованих та виготовлених для складу зберігання рідких комплексних добрив

ТОВ “СП “Профіпласт” спроектував для замовника склад рідких добрив для зберігання 500 т по рідкому продукту. Серед переваг такого складу: Матеріал резервуарів – поліетилен. Повністю…

No Picture

Поліетиленова ємність для КАС на 50 куб.метрів діаметром 3,7м відправилась в Чернігівську область

Вкотре компанією було відвантажено Ємність для зберігання КАС об’ємом 50 кубічних метрів. Цього разу поліетиленовий резервуар діаметром 3,7 м відправився в Чернігівську область. Ємність для рідких добрив виконано з урахуванням побажань замовника: одним насосом здійснюється наповнення резервуару, розмішування добрив та відвантаження; та обладнано рівнеміром.

No Picture

Виготовили та відвантажили дві Ємності для транспортування КАС

На дворі лютий місяць, а це означає, що більшість господарств вже готуються до відкриття сезону. З досвіду ми з Вами знаємо, що без належного живлення та обробки, отримати гарний врожай вкрай важко. Одним з різновидів живлення – внесення рідких добрив.

Монтаж автономної каналізації

Питання будівництва каналізації на заміській ділянці

В сучасному світі людині життя в будинку без необхідних для неї зручностей не зовсім комфортне. До того ж це стосується будь-якого житла – приватний будинок, десь у селищі, або міський багатоповерховий будинок.