logo

Хімічний реактор

Виготовляємо полімерні (поліпропіленові, поліетиленові) реактори, апарати і змішувачі для приготування чи змішування хімічно агресивних речовин.

Промислові підприємства хімічної, металургійної, переробної та харчової промисловості зазвичай мають потребу у приготуванні специфічних розчинів кислот, лугів, солей для власних виробничих процесів. Для таких цілей не завжди можна використати чорні метали, а обладнання з нержавіючої сталі вимагає значних фінансових витрат. У такій ситуації полімерне обладнання є вигідною альтернативою, яка до того ж є значно дешевше за аналогічне обладнання з нержавійки. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісне і надійне обладнання за розумну ціну.

В залежності від робочого середовища та процесів, матеріалами для обладнання можуть слугувати поліпропілен марок PP-C і PP-H чи поліетилен. Реактори з цих матеріалів можуть бути виготовлені методом безшовної спіральновитої екструзії, що дозволяє отримувати міцні самонесучі корпуси з товщиною стінки від 10 до 100 мм. Вибір матеріалу також залежить від об'єму. Невеликі змішувачі можуть бути також виготовлені з таких матеріалів як ПВХ (полівінілхлорид), PVDF чи E-CTFE. Останні два використовуються при процесах в яких задіяні супер агресивні реагенти чи суміші кислот. Такі матеріали також можна використовувати для виконання захисного футерування внутрішніх поверхонь металевого обладнання.

Конструкція і комплектація

Комплект поставки реактора може включати: полімерну чи нержавіючу турбінну, рамну чи лопатеву мішалку, мотор-редуктор необхідної потужності, один чи декілька насосів, датчики рівня і т.д. Комплектація та об'єм поставки погоджується з замовником на етапі підготовки договору.

Дно реактора може мати наступні виконання:

  • плоске;
  • конусне (з визначеним кутом);
  • похиле (з необхідним кутом нахилу).

На етапі обговорення ми запитуємо детальні дані про умови роботи обладнання: об'єм, робочу температуру, густину робочого середовища, його в'язкість, необхідну кількість обертів перемішуючого пристрою, режим роботи, тип дна, розташування патрубків і люків і т.д. Збір такого об'єму інформації дозволить нам дати стовідсоткову гарантію, що виготовлене нами обладнання буде відповідати потребам клієнта. Розрахунок міцності конструкції здійснюється за допомогою програмного комплекту Tank Designer. З його допомогою визначають необхідні товщини дна, корпусу та кришки реактора. Перед початком виготовлення обов'язково розробляється деталізоване робоче креслення для подальшого погодження з Замовником. Кожен виріб виготовляється за індивідуальним проектом.

При відвантаженні ми надаємо повний комплект супровідних документів: паспорт, інструкцію з експлуатації, креслення, сертифікати на використані матеріали. Кожен виріб має власне маркування на корпусі встановленого зразка з зазначенням назви, заводського номеру, дати виробництва.

Маємо успішний досвід виготовлення:

  • Реактор приготування добрив;
  • Апарат синтезу;
  • Реактори нейтралізації кислих стоків;
  • Змішувач дисперсії.
  • та інші.
міксер з мішалкою