logo

Пожежний резервуар

Виготовляємо пожежні резервуари з поліетилену високої густини сучасним методом спіральновитої екструзії.

Пожежний резервуар з поліетилену (HDPE) – кращий варіант для зберігання протипожежного запасу води, призначення якої – приборкання осередків вогнища. Резервуари величезних розмірів потрібні на об’єктах, ризик пожежі на яких особливо великий: біля АЗК, промислових підприємств, сільськогосподарських підприємств і елеваторів, ТРЦ розташованих вдалині від міста і т.д. У порівнянні з ємкістю з металу чи залізобетону, пожежні резервуари з полімерів набагато вигідніші у використанні.

Пожежний резервуар являє собою горизонтальну циліндричну герметичну ємність з поліетилену. Товщина стінки пожежного резервуару проектується залежно від його об’єму, глибини закопування, рівня грунтових вод у місці монтажу та інших факторів. За необхідності, резервуар протипожежного запасу води може бути споряджена насосним обладнанням, сигналізаторами рівня та ін.

Пожежна ємність для води з поліетилену непідвладна корозії, герметична, витримує навантаження ґрунту, завдяки чому експлуатаційний строк набагато вищий за металеві чи залізобетонні аналоги. Конструкція пожежного резервуару легка, що спрощує її монтаж та доставку до місця встановлення. Технології компанії Профіпласт дозволяють виготовлення пожежних резервуарів циліндричних і прямокутних форм, виконаних горизонтально чи вертикально.

Резервуари об’ємом 10-100 м куб. виготовляються в наземному, підземному та пів заглибленому виконання. Пожежні резервуари для води, розміщені на достатньо високих відмітках місцевості, можуть послужити напірними (активними) резервуарами, аналогічними за призначенням водонапірним баштам. Ємкість комплектується люком обслуговування, який можна використовувати для наповнення водою та відбору її для пожежогасіння.