Про компанію

ООО «СП «ПРОФИПЛАСТ»

ТОВ “СП “Профипласт” виконує комплексні роботи по розробці, виготовленню та монтажу технологічного обладнання з полімерів, які є вигідною альтернативою традиційно використовуваним нержавіючим сталям.

Якість нашої продукції ми розглядаємо як один із базових умов досягнення цієї мети. Тому ми розробили і впровадили систему менеджменту якості, засновану на вимогах стандарту ISO 9001: 2008, і розцінюємо її як інструмент постійного поліпшення продукції і процесів, зниження витрат і підвищення ефективності роботи.

Основна комерційна спеціалізація: оптові поставки пластикової продукції провідних європейських виробників: листових конструкційних пластиків для промислових виробів, рулонних і листових пластиків, прутка, трубних систем і комплектуючих для басейнів, промислових труб і фітингів, запірної арматури, регулюючих пристроїв, напівфабрикатів і комплектуючих для систем очищення господарсько-побутових стоків.

Виробничий потенціал:

  • нові моделі екструдерів, фенів з цифровою індикацією параметрів зварювання;
  • машина для стикового зварювання плит 3-40 мм з ЧПУ SIMENS з довжиною зварного шва 3000 мм.

Технічний потенціал:

  • інженерно-конструкторська група з досвідом проектування масштабних хімічних виробництв  «під ключ», рішення нестандартних задач;
  • технологічний базис школи зварювання пластмас в університеті «UNO» Чехія.

Нормативна база: європейські норми EN 1778 і EN 12573. Сертифіковані спеціалісти гарантують виготовлення виробів у повній відповідності вимогам конструкторської та нормативно-технічної документації, європейських норм і стандартів, застосовуваних у виробництві полімерних виробів.

Комерційний потенціал:

  • складський асортимент – більше 100 найменувань полімерних матеріалів та напівфабрикатів;
  • регулярні прямі поставки з заводів виробників.

Нами набутий значний досвід з установки обладнання в діючих цехах, інсталяції у вже існуючий парк обладнання, підключення до вже існуючих технологічних трубопроводів.

Технічні спеціалісти нашо підприємства завжди раді відповісти на Ваші запитання чи виїхати до Вас на виробництво для ознайомлення з особливостями експлуатації обладнання та проведення технічних переговорів. За Вашим запитом оперативно проведемо розрахунки оптимальної конструкції, підбір матеріалів, направим технічну та комерційну пропозицію.

 

Будемо раді взаємовигідній співпраці!