Нестандартне обладнання


Виготовляємо обладнання з конструкційних пластиків по кресленням замовника або розробленим у співпраці з ним.

До нестандартного ми відносимо всі наші вироби, які не призначені для зберігання рідких речовин. Це можуть бути пластикові бункери, труби великих діаметрів, короби, мішочні фільтри і нутч-фільтри, басейни, купелі і т.д.

Поліетиленова вихлопна труба
Фото вихлопної труби з поліетилену.
Поліетиленова вихлопна труба
На запит одного з найбільших вітчизняних підприємств ми розробили документацію та виготовили вихлопну трубу з поліетилену загальною висотою понад 110 м. У відповідності до вимог законодавства секції труби були виготовлені почергово у червоному та білому кольорі. Коли стара труба прийшла у непридатний стан і перед фахівцями нашого Замовника постало питання її заміни, почали шукати варіанти які б дозволили у короткий термін і якісно провести заміну старої конструкції на нову з мінімальними затратами ресурсів. Після детального моніторингу вітчизняного та міжнародного ринку та постачальників і розгляду різних пропозицій, було вирішено співпрацювати з нами оскільки вони на той момент вже були знайомі з нашою продукцією і ми значно дешевше та швидше були готові виконати замовлення. Поліетилен був обраний нами через свої властивості, які ідеально підходили для вирішення поставленого завдання: широкий температурний діапазон, у тому числі і здатність працювати при мінусових температурах, стійкість уф-випромінювання та прийнятний коефіцієнт температурного розширення. В даний момент труба знаходиться в експлуатації та виконує покладені на неї функції. Виконавши даний проект, наша компанія набула безцінного досвіду, яке може допомогти і іншим вітчизняним підприємствам різних галузей промисловості при заміні застарілих вихлопних труб.

Поліпропіленові бункери для сипучих матеріалів
Фото виготовлених поліпропіленових бункерів в металевому каркасі.
Поліпропіленові бункери
Поліпропіленовий бункер для сипучих (на фото справа) призначений для зберігання і дозування сипучих матеріалів. Партія таких бункерів була виготовлена для підприємства харчової промисловості. Це стало можливим оскільки поліпропілен є фізіологічно безпечним матеріалом та має відповідні висновки експертизи щодо допустимості контакту з харчовими продуктами. Бункери поставляються в нержавіючих або оцинкованих каркасах. Зверху розташований люк з відкидною кришкою для зручного заповнення бункерів, а знизу патрубок на фланцевому з'єднанні для спустошення.
Декілька подібних виробів також були виготовлені для інших підприємств та різних цілей.

Вентиляційний короб
Фото вентиляційного короба.
Вентиляційний короб
Розробли у співпраці з замовником креслення та виготовили вентиляційний короб з поліпропілену. Короб має 8 патрубків для приєднання гнучких ПВХ шлангів. Потік через кожен патрубок можна регулювати завдяки встановленим на кожне під'єднання шиберам. З тилу короб має ревізійний люк для періодичного огляду. Комплектом до даного коробу нами було виготовлено два поліпропіленові ветилятори РР 630-N.

Якщо у вас є потреба у виготовленні нового чи заміні застарілого обладнання звертайтеся до нас, можливо його можна виготовити з полімерів!
Консультація або замовлення