Резервуари для зберігання КАС

Компанія “Профіпласт” виготовляє резервуари для зберігання КАС і рідких добрив об’ємом від 10 до 100 куб. м. Пластикові резервуари для добрив є вигідною альтернативою ємностям з нержавіючої сталі і тим більше сталевим цистернам.

Спосіб виготовлення

Всі резервуари виготовляються сучасним методом безшовної спіральновитої екструзії полімерної сировини на обладнанні європейського виробництва. Такий спосіб виготовлення дозволяє отримувати суцільний корпус з товщиною стінки до 100 мм без вертикальних і горизонтальних зварних швів, що значно покращує параметри міцності і надійності виробу, а також є гарантією 100% герметичності.

Гарантія якості

Резервуари для зберігання КАС та інші ємності виготовляються нами по типовим чи індивідуальним проєктам, у повній відповідності до вимог нормативної документації на дану продукцію: DVS 2205, DVS 2207, EN 1778, EN 12573.

Переваги резервуарів виробництва “СП “Профіпласт”:

  • хімічна стійкість поліетилену, утому числі і до азотних добрив, значно вище ніж навіть у нержавіючих сталей;
  • технологічність – монтаж у необхідній кількість патрубків і штуцерів, рівнеміра, люк-лаза і т.д.;
  • відносно низька вартість – значно нижча за вартість аналогічних резервуарів з нержавіючих сталей;
  • термін експлуатації – понад 20 років.

Окрім резервуарів для зберігання КАС ми також є виробниками ємностей для перевезення добрив об’ємом від 10 куб. м під встановлення на всі види причепів.

Як замовити?

При виникненні питань чи бажанні замовити ємність для рідких добрив просимо набирати за телефоном (050) 307 90 52 або (067) 540 07 87 чи надсилайте запит на електронну адресу profiplast@ukr.net

 

[bws_related_posts]