Ємності і резервуари для зберігання КАС

Компанія “СП “Профіпласт” виготовляє ємності для зберігання і накопичування рідких добрив об’ємом від 10 до 60 м куб. Полімерні ємності для добрив є вигідною альтернативою резервуарам з нержавіючої сталі і тим більше сталевим цистернам.

Всі ємності виготовляються методом безшовної спірально-витої екструзії полімерної сировини на обладнанні європейського виробництва. Такий спосіб виготовлення дозволяє отримувати суцільний корпус з товщиною стінки до 100 мм без вертикальних і горизонтальних зварних швів, що значно покращує параметри міцності і надійності виробу, а також є гарантією 100% герметичності.

Резервуари для зберігання добрив та інші ємності виготовляються нами по типовим чи індивідуальним проєктам, у повній відповідності до вимог нормативної документації на дану продукцію: DVS 2205, DVS 2207, EN 1778, EN 12573.

Переваги резервуарів виробництва “СП “Профіпласт”:

  • хімічна стійкість поліетилену  – значно вище ніж навіть у нержавіючих сталей;
  • технологічність – є можливість монтувати необхідну к-ть штуцерів і патрубків навіть після виготовлення;
  • відносно низька вартість – значно нижча за вартість аналогічних резервуарів з нержавіючих сталей;
  • термін експлуатації – понад 20 років.

При виникненні питань чи бажанні замовити ємність для рідких добрив просимо набирати за телефоном (050) 307 90 52 або (067) 540 07 87 чи надсилайте запит на електронну адресу profiplast@ukr.net

 

[bws_related_posts]