logo

Пластикова ємність для води

Пропонуємо прямокутні і циліндричні пластикові ємності для води об'ємом від 500 л до 100 куб. м.

В резервуарах нашого виробництва можна зберігати як технічну воду, так і питну, оскільки на матеріали є відповідні висновки експертизи про безпечність контакту з харчовими продуктами та фізіологічну безпечність матеріалів. Для виготовлення ємностей для води використовуються стандартні конструкційні термопласти: поліетилен та поліпропілен. Поліпропілен - підходить для ємностей зберігання або циркуляції гарячої води, так як має вищу за поліетилен максимальну робочу температуру.
Ємність для води з пластику може відправлятися замовнику готовою до встановлення або монтуватися нашими спеціалістами на місці встановлення. Виїздний монтаж дозволяє встановлювати ємності там, де існують складнощі з доставкою цілої ємності. Наші співробітники змонтують ємність за мінімальний термін зі збереженням високої якості фінального результату.

Конструкція і комплектація

Пластикова ємність для води може мати різну форму: вертикальна циліндрична ємність, горизонтальна циліндрична ємність, прямокутний бак, спеціальна форма (овал, та ін.). На етапі обговорення та підготовки робочих креслень замовник має повідомити про бажану конструкцію та необхідну комплектацію ємності для води: наявність люк-лазу, кількість і розташування патрубків, необхідність запірної арматури, рівнеміра, пристроїв КВП та ін.
Пластиковий бак для води може мати утеплення чи нагрівальні прилади (ТЕНи). Для спрощення і зручності початкової комунікації ми створили опитувальний лист, який можна скачати на початку сторінки.

Можемо виготовити ємность чи бак за кресленнями замовника або по старих кресленнях металевих ємностей з відповідними змінами пов'язаними з особливостями пластику.
Кожен виріб супроводжується паспортом встановленого зразка з сертифікатом на матеріал, кресленням та інструкцією з експлуатації. На кожній ємності обов'язково є шильд з назвою, заводським номером, датою виробництва та іншою важливою інформацією.

ємність для води виробництва профіпласт сп тов