logo

ПВХ ємність

У нас ви можете купити ПВХ ємність для зберігання концентрованих кислот і лугів.

Основними замовниками таких резервуарів є підприємства хімічної, металургійної, добувної і харчової промисловості, перед якими постають питання зберігання концентрованих кислот (сірчаної, азотної, фосфорної, соляної та ін.). При певних умовах робочого середовища ємності з інших полімерів (поліпропілену і поліетилену), а також нержавійки стають нездатними тривалий час витримувати вплив кислот і тоді потрібно шукати інші варіанти зберігання. Найдоступнішим із підходящих є - ПВХ ємність. На відміну від надстійких пластиків (PVDF чи E-CTFE), полівінілхлорид є значно доступнішим і випускається у вигляді плит з товщиною достатньою для виготовлення самонесучих ємностей і резервуарів. Добре піддається обробці і зварюванню. Попри всі плюси ПВХ є достатньо вимогливим матеріалом до навичок і вмінь робітника, тому при виборі постачальника ПВХ ємності потрібно обирати тільки перевірені компанії. Профіпласт має власну матеріально-технічну базу та досвідчених спеціалістів, які гарантовано якісно виконають ваше замовлення.

У відповідності до сучасних європейських норм для резервуарів зберігання речовин, які становлять значну небезпеку для життя людей та навколишнього середовища, такі речовини повинні зберігатися у двохстінних (двохкорпусних) ємностях, що унеможливлює розлив робочого середовища при розгерметизації корпусу. Наша компанія має досвід у виготовленні таких ємностей, а також підборі датчиків і пристрої контролю рівня, витоку і т.д.

Комплектація і виконання

ПВХ ємність може комплектуватися штуцерами (патрубками), рівнемірами, фітингами, запірною арматурою та мішалками.

Розрахунок конструкції здійснюється за допомогою програмного комплекту Tank Designer у відповідності до європейських стандартів. Кожен етап виробництва відбувається під пильним наглядом нашого конструкторського відділу. Виготовленню ємності передують обов'язкові етапи з розробки робочого креслення і його подальшого погодження з замовником чи уповноваженого ним проектного бюро, а також вибір матеріалу , який найкраще підходить для вирішення поставлених завдань. Кожна така ємність є індивідуальним проектом. На етапі обговорення нам необхідно отримати максимально точні дані про умови роботи ємності: об'єм, робочу температуру, температуру оточуючого середовища, хімічну назву чи формулу кислоти, її концентрацію, наявність люків, патрубків, штуцерів, тип кришки і дна. Збір такого об'єму інформації дозволить нам дати стовідсоткову гарантію, що виготовлене нами обладнання прослужить встановлений термін.

При відвантаженні ми надаємо Замовнику повний комплект супровідних документів: паспорт, інструкцію з експлуатації, креслення, сертифікати на використані матеріали. Кожен виріб має власне маркування на корпусі встановленого зразка з зазначенням назви, заводського номеру, дати виробництва.

пвх ємність

ПВХ ємність від Профіпласта:

  • Довговічна.
  • Хімічно стійка.
  • Не потребує експлуатаційних витрат протягом терміну служби.
  • Швидко виготовляється та легко монтується.

Профіпласт використовує плити ПВХ від перевірених європейських виробників: Roechling, Simona (Німеччина),