logo

Поліетиленова ємність

Виготовляємо баки, резервуари і ємності з поліетилену об'ємом від 500 л до 100 м3.

Ми єдина компанія в Україні, яка має можливість виготовляти пластикові ємності з поліетилену таких об'ємів сучасним запатентованим методом безшовної спіральновитої екструзії з товщиною корпусу до 100 мм. Такі характеристики значно розширюють сферу застосування полімерного обладнання.

Сфери застосування пластикових ємностей з поліетилену:

Конструкція і комплектація

На власному виробництві ми маємо можливість виготовляти вертикальні і горизонтальні циліндричні ємності діаметром від 0,5 до 4 метрів, а також прямокутні будь-яких розмірів. При погодженні з замовником, пластикова ємність може комплектуватися люками, штуцерами (патрубками), рівнемірами, фітингами, запірною арматурою, мішалкою.

Поліпропіленова ємність може бути вертикальною циліндричною, горизонтальною цилідричною чи прямокутною.
Є можливість замовити поліетиленову ємність з похилим чи конусним дном (для повного зливу) на металевій підставці чи в самонесучому корпусі. Ємність може постачатися готовою до встановлення чи збиратися на об'єкті замовника.

Розрахунок конструкції та виготовлення відбуваються у відповідності до європейських норм і стандартів: DVS 2205 та EN 12573 "Зварні статичні безнапірні ємності з термопластів". На підприємстві прийняті та затверджені технічні умови та внутрішні стандарти, суворе дотримання яких дозволяє нам бути впевненими у високій якості готової продукції. Кожна поліетиленова ємність проходить декілька стадій: від початкового збору інформації і обговорення з Замовником, проведення технічного розрахунку конструкції, оформлення і затвердження робочого креслення та виготовлення. При розрахунку конструкційних особливостей ми беремо до уваги такі параметри: місце встановлення ємності, її габарити, об'єм, робочу температуру, ступінь агресивності робочого середовища, наявність люків і т.д. Всі параметри вносяться до спеціалізованого програмного комплексу, який після прорахунку видає необхідні товщини стінок, дна і кришки. Такий детальний прорахунок дає гарантію, що поліетиленова ємність прослужить встановлений термін.

Кожна ємність з поліетилену нашого виробництва супроводжується паспортом виробу встановленого зразка з сертифікатом на матеріал, кресленням та інструкцією з експлуатації.

Поліетиленова ємність від Профіпласт

Переваги пластикових ємностей:

  • Довговічність - термін служби понад 50 років.
  • Висока хімічна стійкість.
  • Мала питома вага виробу (густина поліпропілену у 8,5 разів менша ніж у сталі).
  • Відсутність експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби.
  • Мінімальні терміни виробництва.
  • Можливість монтажу на місці.
  • Екологічна і фізіологічна безпечність матеріалу.
  • Дешевші за аналоги з нерж. сталі.

Для досягнення наведених вище якостей, пластикова ємність з поліпропілену має бути виготовлена з якісних матеріалів. Тому наша компанія використовує поліпропілен від провідних європейських і вітчизняних постачальників: Röchling (Німеччина), Simona (Німеччина), Isokon (Словенія) та Промдизайн (Україна). З окремими європейськими виробниками у Профіпласта укладені прямі договори на поставку продукції, що дозволяє наш здійснювати гнучку цінову політику на готові вироби.