logo

Хімічна ємність для кислоти

Пропонуємо прямокутні та циліндричні ємності і баки для зберігання концентрованих кислот, розчинів та інших агресивних хімічних розчинів.

В залежності від концентрації і температури робочого середовища, місця встановлення та інших факторів, хімічна ємність може виготовлятися з таких матеріалів: поліпропілен, поліетилен, ПВХ (полівінілхлорид), PVDF чи E-CTFE.
Маємо успішний досвід виготовлення ємнісного обладнання наступного призначення:

 • ємність для сірчаної кислоти - H2SO4.
 • ємність для соляної кислоти - HCl.
 • ємність для азотної кислоти - HNO3.
 • ємність для ортофосфорної кислоти - H3PO4.
 • ємність для травильного розчину.
 • та ін.

Конструкція і комплектація

Хімічна ємность для кислоти може виготовлятися двостінною (двохкорпусною), з піддоном для захисту від аварійної розгерметизації або у звичайному варіанті.
В процесі обговорення, замовник обов'язково повинен визначитися з необхідними патрубками (штуцерами), їх розташуванням та розміром, типом дна (плоске/конічне/похиле), наявністю оглядових люків і т.д. В процесі виготовлення ми можемо комплектувати ємності запірною арматурою, рівнемірами та іншим обладнанням за побажанням замовника. Ми можемо оснащувати ємності і баки полімерними мішалками. Ємність з обігрівом чи утеплена ємність також може бути виготовлена за попереднього узгодження з замовником.

Всі хімічні ємності і резервуари можуть відвантажуватися з виробництва готовими до встановлення чи монтуватися з заготовок на об'єкті замовника, якщо є така необхідність.

Ємність для соляної кислоти може бути виготовлена з поліетилену чи поліпропілену, а ємність для азотної кислоти виготовляється з поліетилену або ПВХ, в залежності від концентрації та умов експлуатації. Ємність для сірчаної кислоти може виготовлятися майже з будь-якого матеріалу в залежності від концентрації та температури зберігання. Підбір правильного матеріалу дуже важливий етап у проектування хімічного ємнісного обладнання оскільки від цього залежить надійність та термін експлуатації пластикової ємності. Наші інженери мають великий досвід та спеціалізоване програмне забезпечення, що дозволяє нам бути впевненими у якості готового виробу.

Розрахунок конструкції та виготовлення відбуваються у відповідності до європейських норм і стандартів: DVS 2205 / EN 12573 "Зварні статичні безнапірні ємності з термопластів". На підприємстві прийняті та затверджені технічні умови та внутрішні стандарти, суворе дотримання яких дозволяє нам бути впевненими у високій якості готової продукції, оскільки розуміємо, наскільки відповідальним є зберігання агресивних речовин.

хімічна ємність для кислоти виробництва Профіпласт сп тов

Переваги пластикової хімічної ємності:

 • Тривалий термін експлуатації.
 • Висока хімічна стійкість.
 • Відсутність експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби.
 • Мінімальні терміни виробництва.
 • Можливість монтажу на місці.
 • Екологічна і фізіологічна безпечність матеріалу.
 • Дешевші за аналоги з нерж. сталі.

Для досягнення наведених вище показників, пластикова хімічна ємність повинна бути виготовлена з якіснних матеріалів. Тому наша компанія використовує поліпропілен від провідних європейських і вітчизняних постачальників: Röchling (Німеччина), Simona (Німеччина), Isokon (Словенія) та Промдизайн (Україна). З окремими європейськими виробниками у Профіпласта укладені прямі договори на поставку продукції, що дозволяє наш здійснювати гнучку цінову політику на готові вироби.