logo

Ємнісне обладнання

Компанія Профіпласт, має багаторічний досвід у виробництві ємнісного обладнання і надає передові технічні рішення відповідно до потреб клієнтів у всіх галузях промисловості. У нас можна купити пластикову ємність об'ємом 10, 20, 30, 40, 50 і більше кубічних метрів.
Завдяки високій технічній вдосконаленості та використанню передових матеріалів, пластикові ємності відрізняються надійністю, міцністю та довговічністю. Вони мають високу хімічну стійкість, що дозволяє розглядати їх як надійну і технологічну заміну нержавіючим ємностям. Ємнісне обладнання з пластику значно дешевше за металеві аналоги, прості у монтажі та обслуговуванні.

Ми розробляємо індивідуальні рішення з урахуванням конкретних умов експлуатації та технічних характеристик обладнання. Пластикове ємнісне обладнання може бути укомплектоване запірною арматурою, утепленням, насосом, кришками і люками, контрольно-вимірювальними пристроями, обігрівом, мішалкою. Пластикова ємність є ефективним рішенням з економічної точки зору. Вони не вимагають значних витрат на обслуговування та монтаж, що дозволяє знизити загальні витрати замовника. Крім того, пластикові ємності мають довгий термін служби, що забезпечує мінімізацію витрати на їх заміну.