Ємності для азотної кислотиВиготовляємо на замовлення пластикові ємності для азотної кислоти (HNO3) об'ємом від 500 л до 30 куб. м. Інші назви - нітратна кислота, nitric acid.

В залежності від концентрації, температури, місця встановлення та інших факторів, ємність чи бак для азотної кислоти може виготовлятися з наступних матеріалів: поліпропілен, поліетилен, ПВХ (полівініхлорид), PVDF чи E-CTFE.
Пластикова ємність для зберігання концентрованої азотної кислоти може виготовлятися двостінною (двохкорпусною), з піддоном для захисту від аварійної розгерметизації або у звичайному варіанті.

Для розрахунку ємності для зберігання азотної кислоти нам потрібні наступні дані:
  • точна концентрація кислоти.
  • максимальна робоча температура.
  • умови експлуатації та місце установки.
Комплектація і виконання

Фото виготовленої нами двохкорпусної ПВХ ємності
Двохкорпусна ПВХ ємність
для азотної кислоти
При погодженні з замовником, ємність для азотної кислоти може комплектуватися люками, штуцерами (патрубками), рівнемірами, фітингами, запірною арматурою, пластиковими мішалками.

Ємність для HNO3 може постачатися готовою до встановлення чи збиратися на об'єкті замовника, якщо є така необхідність.

Розрахунок конструкції та виготовлення відбуваються у відповідності до європейських норм і стандартів: EN 1778 "Типові показники для зварних з'єднань з термопластів" та DVS 2205 / EN 12573 "Зварні статичні безнапірні ємності з термопластів". На підприємстві прийняті та затверджені технічні умови та внутрішні стандарти, суворе дотримання яких дозволяє нам бути впевненими у високій якості готової продукції.

При проектуванні ми беремо до уваги такі параметри: місце установки ємності, об'єм, робочу температуру, концентрація, наявність люків і т.д. Всі параметри вносяться до спеціалізованого програмного комплексу, який після прорахунку вида необхідні товщини стінок, дна і кришки.

Креслення ємності для зберігання азотної кислоти з піддоном
Ємність з піддоном
Кожен виріб супроводжується паспортом встановленого зразка з сертифікатом на матеріал, кресленням та інструкцією з експлуатації.

Переваги пластикових ємностей для азотної кислоти:
  • Довгий термін експлуатації.
  • Висока хімічна стійкість.
  • Відсуність експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби.
  • Мінімальні терміни виробництва.
  • Можливість монтажу на місці.
  • Екологічна і фізіологічна безпечність матеріалу.
  • Дешевші за аналоги з нерж. сталі.

При виготовленні резервуарів, баків і ємностей для зберігання азотної кислоти наша компанія використовує пластик від провідних європейських і вітчизняних постачальників. З окремими європейськими виробниками у Профіпласта укладені прямі договори на поставку продукції, що дозволяє наш здійснювати гнучку цінову політику на готові вироби.


Консультація або замовлення