logo

Реактори приготування добрив

Проектуємо та виготовляємо пластикові реактори для приготування добрив за індивідуальними проектами об'ємом від 2 м3 до 24 м3, а також установки розчиненя для гранульованих добрив та приготування маточного розчину.

Маємо досвід виготовлення реакторів для розчинення і змішування с/г добрив з поліпропілену та поліетилену. Дані матеріали мають широкий температурний діапазон та високу хімічну стійкість. Обладнання з пластку дешевше за аналогічне з нержавіючої сталі але нічим не поступається йому в плані експлуатаційних характеристик.

До складу установки для приготування добрив входить:

  • Реактор.
  • Пластикова або нержавіюча мішалка.
  • Мотор-редуктор.
  • Запірна арматура.
  • Трубопроводи.
  • Насоси.
  • інше обладнання (витратоміри, датчики і сигналізатори).
Економити пальне на транспортуванні КАС в поле можна завдяки нашим ємностям для перевезення КАС об'ємом від 10 до 18 м3, які можуть встановлюватися на всі типи кузовів. Ознайомитись !

Опис і комплектація

Типовий реактор для добрив являє собою циліндричну вертикальну ємність виготовлену з поліпропілену або поліетилену (в залежності від типу добрив) з плоским, конусним чи похилим дном. Корпус виготовляється сучасним методом спіральновитої екструзії. Такий метод дозволяє отримувати пластиковий корпус з товщиною стінки від 10 до 100 мм, що гарантує надійність і довговічність виготовленого обладнання. Рідкі складові добрив подаються у реактор за допомогою насоса, який підключений до допоміжних ємностей зберігання реагентів. Гранульовані і сипучі складові добрив можна засипати прямо у реактор через спеціальний люк в кришкі з біг-бегів чи мішків або подавати дозовано за допомогою шнека.
Змішування у реакторі може відбуватися за допомогою мішалки або циркуляцією, яку забезпечує насос. Все залежить від необхідного процесу та умов.

Преміксери і установки розчинення

Установка розчиення гранульованих добрив значно простіший виріб за реактор. Процес розчинення відбувається завдяки постійній циркуляції рідини. Сухі гранульовані добрива висипаються у прийомну корзину всередині реактора куди вже було набрано необхідну кількість води, для отримання розчину визначеної концентрації, і вмикається мотопомпа яка подає воду під напором в прийомну корзину де відбувається активне розмивання і розчинення гранул. В залежності від об'єму розчинення займає від 3 до 10 хв.
Установка є повністю мобільною, виготовляється на металевій рамі, що дозволяє готувати розчини прямо в полі перед внесенням не витрачаючи пальне на транспортуння.

реактор добрив сп тов