logo

Про компанію

Про Профіпласт

Профіпласт виконує комплексні роботи з розробки, виготовлення та монтажу технологічного обладнання з конструкційних пластиків, які є вигідною альтернативою традиційно використовуваним нержавіючим сталям. Компанія працює на ринку полімерного обладнання України більше 15 років. Всі ці роки ми плідно співпрацюємо з підприємствами різних галузей промисловості та сільського господарства для задоволення їх потреб у сучасному, надійному, технологічному обладнанні.

На підприємстві сформувався злагоджений колектив професіоналів своєї справи. Компанія має власну матеріально-технічну базу обладнану сучасним обладнанням від провідних європейських компаній. Ми постійно слідкуємо за розвитком нашої галузі та втілюємо найкращі рішення у свою практику. За вашим запитом оперативно проведемо розрахунки оптимальної конструкції, підбір матеріалів, направимо технічну та комерційну пропозицію.

Матеріали, які ми застосовуємо: поліетилен (PE), поліпропілен (PP), полівінілхлорид (PVC), полівінілденфторид (PVDF) та ряд інших. Ці матеріали успішно зарекомендували себе в сферах будівництва ємнісного обладнання, футеруванні стальних та бетонних резервуарів та виготовлення хімічних апаратів завдяки таким власитвостям, як висока хімічна стійкість, стійкість до абразивного зносу, до ультрафіолету, технологічність у обробці, зручність в експлуатації, екологічність, оптимальне відношення ціни та ефективності.

пластиковий повітропровід
хімічна ємність

Як ми працюємо

 • list item marker

  Отримуємо ваш запит

  Ви направляєте письмово або по телефону своє технічне завдання. Найкращий варіант - заповнити наш опитувальний лист, який можна скачати нижче.

 • list item marker

  Аналізуємо запит

  Детально пропрацьовуємо всі вимоги до обладнання, підбираємо матеріали, комплектуючі та ін.

 • list item marker

  Готуємо техніко-комерціну пропозицію

  У пропозиції обов'язково вказується термін виготовлення, гарантія, вартість та інші умови.

 • list item marker

  Оформлення та підписання договору

  Договір зі всіма специфікаціями захищає обидві сторони та регламентує всі нюанси співпраці.

 • list item marker

  Виготовлення та відвантаження

  У домовлений термін обладнання буде обов'язково готове.

Сертифікати та ліцензії

технічні умови профіпласт технічні умови профіпласт технічні умови профіпласт